هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

فن کوئل الجی - سقفی توکار 600cfm (گلدیران)

( 1251 )

شرایط گارانتی : گارانتی 18 ماهه از زمان نصب

10 سال خدمات پس از فروش

Give a Name

912,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

راهنمای انتخاب و خرید فن کویل سقفی توکار ال جی (گلدیران)

فن کویل سقفی توکار ال جی (گلدیران) ، به گونه ای طراحی شده است که در برابر اشتعال و حرارت مقاومت بالایی داشته باشد.

فن کویل های سقفی توکار ال جی (گلدیران) با فشار استاتیکی پایین، دارای طراحی زیبا و  ابعادی کوچک می باشند که فضای کمی را اشغال می نمایند و براحتی در سقف کاذب تعبیه می شوند.

این فن کویل ها در ظرفیت های 300 تا 1000 CFM تولید و به بازار عرضه می شوند.

بدلیل بالا بودن ظرفیت هوادهی فن کویل سقفی توکار ال جی (گلدیران)، هنگام استفاده از این محصول در سقف کاذب، امکان اجرای کانال کشی طولانی نیز وجود دارد.

 فن کویل سقفی توکار ال جی (گلدیران)

ویژگی های فن کویل سقفی توکار ال جی (گلدیران)

 • بدنه و سینی تخلیه درین فن کویل های سقفی توکار ال جی (گلدیران) از ورق گالوانیزه سخت ساخته شده است.
 • سینی تخلیه درین زیر دستگاه، بدلیل مجاورت با هوای سرد منتقل شده از سقف کاذب، با عایق استاندارد پوشانده شده است.
 • استفاده از فن گالوانیزه سه سرعته برای تنظیم هرچه بهتر دمای محیط و همچنین کارکرد آرام و کمصدا
 • دارای کویل سه ردیفه مسی برای افزایش ظرفیت سرمایش و گرمایش
 • فن کویل های سقفی توکار ال جی (گلدیران) دارای فیلتر آلومینیومی قابل شستشو هستند که قابلیت جذب ذرات گرد و غبار را دارند.
 • همچنین فن کویل های فوق از ترموستات های حساس بهره می برند که امکان کنترل دستی این محصولات را به مصرف کننده ارائه می دهد.
 • فشار استاتیکی پایین

 


نکات فنی اجرای فن کویل سقفی توکار ال جی (گلدیران) با فشار استاتیکی پایین :

 • قبل از اعلام سفارش خرید می بايد چپ يا راست بودن محل اتصال لوله ها به فن کویل های مورد نياز پروژه مشخص گردد.
 • برای محاسبه دبی آب سرد مورد نیاز سرمایش فن کویل ها باید مقدار بارکل سرمایی بر مبنای(BTU/h) هر یک از فضاهای ساختمان را بر عدد 5000 تقسیم نمود. (یا تقسیم کیلو کالری در ساعت بر عدد 1250) به این ترتیب معمولا قطر لوله های رفت و برگشت آب سرد و گرم به کویل فن کویل های cfm 200 سایز ½ اینچ و برای فن کویل های 300 و 400 cfm سایز ¾ اینچ و برای فن کویل های 600 cfm سایز 1 اینچ در نظرگرفته می شود.
 • با توجه به اهمیت بالانس فن هوادهی در عملکرد فن کویل ها و ارتباط مستقیم آن با طول عمر بلبرینگ موتور، بمنظور تداوم بالانس دینامیکی فن هوادهی دستگاه، نسبت به نصب کاملاً افقی و تراز شده انواع فن کویل ها در محل نصب خود نهایت دقت را مبذول فرمائید.
 • با توجه به موضوع مهم سرویس و نگهداری در تجهیزات تهویه مطبوع، نصب شیر قطع و وصل جریان آب ورودی و خروجی از کویل فن کویل ها همراه با مهره ماسوره مربوطه (هم سایز با قطر لوله انشعابی) ضروری است.
 • به منظور جمع آوری آب حاصل از تقطیر رطوبت هوا روی کویل فن کویل ها در فصل تابستان ، نصب لوله ½ اینچ درین از سینی زیرکویل تا محل تخلیه این آبها برای هر فن کویل الزامی است.

 

گارانتی فن کویل سقفی توکار ال جی (گلدیران) :

فن کویل های سقفی توکار ال جی (گلدیران) ، از زمان نصب و راه اندازی، دارای 18 ماه گارانتی می باشند؛ این فن کویل ها نصب رایگان ندارند.

مدل

هوادهی CFM

حداکثر سرمایش BTU/hr (براساس دمای آب سرد ورودی به کويل 45f و هوای داخل 67f.WB و 80f.DB)

حداکثر قدرت گرمايش BTU/hr (با دمای آب گرم ورودي به کويل .80f و دمای هوای داخل 70f.DB )

تعداد فن

موتور

ابعاد Cm

محسوس

کل

تعداد

قدرت W

طول

عرض

ارتفاع

GLKT3-300

300

8564

12249

-

2

1

60

64

52.6

23

GLKT3-400

400

10714

14876

-

2

1

70

74

52.6

23

YBNB066CAAO

600

15661

21905

-

2

1

97

97

52.6

23

YBNB086DAAO

800

20062

27637

-

3

2

148

124

52.6

23

YBNB106EAAO

1000

22485

31049

-

4

2

178

144

52.6

23

YBNB126BHA2

1200

29565

38385

-

2

3

396

144

52.6

23

YBNB166KBAO

1600

38436

47086

-

2

2

396

144

52.6

23

YBNB206LBAO

2000

41015

50000

-

2

3

142

149

52.6

23

 

فن کوئل و انواع آن

 

فن کویل (Fan coil) دستگاهی جهت سرمایش و گرمایش و بطور کلی تهویه مطبوع در ساختمانهای مسکونی، تجاری و صنعتی می‌باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره‌های آلمینیومی تشکیل شده که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده) قرار دارد. همچنین یک فن کویل از فیلتر هوای قابل تعویض یا قابل شستشو، شیر فلکه و شیرهواگیری نیز تشکیل شده‌است. در فن کویل‌ها درجه حرارت توسط ترموستات و مقدار رطوبت توسط هیومیدستات و مقدار هوا توسط فن و مقدار هوای تازه به روشهای متداول کنترل می‌شود.

نحوه عمل در فن کویل ها بدین صورت است که  آب گرم یا سرد را از واحد مرکزی دریافت کرده و درون کویل ها منتقل می شود. فن کویل ها می‌توانند ترموستات سرخود داشته باشند یا توسط سیستم مدیریت انرژی ساختمان (BEMS) توسط سیستم دیجیتالی کنترل شوند.

فن کویل ها به دو بخش تقسیم می شود: دو لوله‌ای یا چهار لوله‌ای. در فن کویل دو لوله یک لوله تغذیه آب و یک لوله برگشت داریم. لوله تغذیه، آب گرم یا سرد را با توجه به فصل سال تهیه می‌کند. در فن کویل چهار لوله ای دو لوله آب تغذیه و دو لوله برگشت وجود دارد. در این شرایط می توانیم آب گرم یا سرد را به صورت هم زمان برای مکان هایی که نیاز به گرما و سرما در بخش های مختلف ساختمان داریم فراهم کنیم. بسته به دمای آب سرد و رطوبت نسبی فضا این احتمال وجود دارد کویل خنک کننده جریان هوا را خشک کند و بر اثر این فرایند نیاز به درین می‌شود. فن کویل ها برای این منظور دارای یک ظرف تخلیه می باشند. ساده ترین وسیله برای تخلیه میعانات از چند فن کویل استفاده از اتصالاتی است که به نقطه ای مناسب تخلیه شود.

استفاده از فن کویل ها مزایای مختلفی دارند که می‌توان به برخی از آنها اشاره کرد:

 • با استفاده از فن کویل ها تجهیزات مرکزی گرمایش، سرمایش کوچکتر می شود.
 • این سیستم صرفا نیاز به لوله کشی دارد که فضای کمتری نسبت به کانال کشی اشغال می کند.
 • نصب لوله کشی و سیم کشی راحت تر از کانال کشی می باشد.
 • قسمت های بدون سکنه ساختمان می تواند خاموش باشد که در هزینه صرفه جویی می شود.
 • قابلیت نفوذ %۱۰۰ از هوای بیرون را دارد.
 • در مدلهایی که بصورت توکار نصب می‌شوند مثل فن کوئل های کاستی صدا تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد.

فن‌کوئل‌ها با توجه به محل نصب و روکار یا توکار بودن به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. فن کویل های کاستی، کانالی، زمینی، سقفی و دیواری از جمله آنان است.

فن کویل های کاستی

Image result for ‫فن کویل کاستی‬‎

ین مدل در بالای سقف کاذب نصب می‌شود و دیده نمی‌شود. صدای آنها به دلیل قرار گرفتن در داخل سقف کاذب از حالت زمینی به مراتب کمتر است. فن کویل های کاستی معمولا دارای قدرت هوادهی از ۳۰۰CFM تا ۱۵۰۰CFM بوده و در مدلهای ۲ لوله، ۴ لوله، ۲ طرفه، ۴ طرفه و فشرده موجود است. برای اطلاع از ویژگی‌های این مدل و انواع آن با کارشناسان تاسیسات 950 تماس حاصل فرمایید.

 

فن کویل های کانالی

Image result for ‫فن کویل کانالی‬‎

فن کوئل‌های کانالی بیشتر برای سالنهای بزرگ یا راهروهایی که می خواهیم با فن کوئل گرمایش و سرمایش انجام دهیم استفاده می‌کنیم. این مدل نیز داخل سقف کاذب نصب می‌شود و نسبت به نوع سقفی دارای فن قویتر با فشار استاتیکی بیشتری است. صدای این نوع فن‌کوئل به علت کانال‌کشی بسیار کمتر از نوع سقفی است اما همچنان مانند مدل سقفی مشکل دسترسی برای سرویسهای احتمالی را دارد. هوای مورد نیاز تهویه در فن‌کوئل را یا می‌توان از طریق دریچه‌ های پشت فن‌کوئل‌ها که به هوای خارج راه دارند تامین کرد و یا از طریق توزیع هوای تازه مرکزی تامین کرد.

فن کویل های کانالی معمولا دارای قدرت هوادهی از ۲۰۰CFM تا ۲۰۰۰CFM بوده و در مدلهای ۲ لوله، ۴ لوله، دو ردیفه و سه ردیفه موجود است. برای اطلاع از ویژگی‌های این مدل و انواع آن با کارشناسان تاسیسات 950 تماس حاصل فرمایید.

فن کویل های زمینی

 

Image result for ‫فن کویل زمینی‬‎

فن کوئل‌های زمینی در واحدهای با کاربری مسکونی و اداری استفاده می‌شود که محل نصب آن زیر پنجره و یا در مجاورت دیواری که با هوای خارج در تماس است می‌ باشد. دریچه‌ های هوای خروجی در این مدل می‌تواند در بالای فن‌کوئل یا در قسمت جلوی آن باشد به عبارت دیگر هوادهی از فن‌کوئل ها می‌تواند از بالا یا از جلو باشد که با توجه به نیاز پروژه مورد نظر انتخاب می‌شود.

فن کویل های زمینی معمولا دارای قدرت هوادهی از ۱۵۰CFM تا ۹۰۰CFM بوده و در طرح‌های متنوع با قابلیت اشغال کمترین فضای ممکن، موجود است. برای اطلاع از ویژگی‌های این مدل و انواع آن با کارشناسان تاسیسات 950 تماس حاصل فرمایید.

فن کویل های دیواری

Image result for GALLERY WALL MOUNTED FAN COIL

طراحی فن کویل های دیواری همانند واحد داخلی اسپلیت یونیت های پانلی می‌باشد که فقط به جای کویل DX کویل آبی داخل آن تعبیه گردیده است و دارای اشکال مختلف و گوناگونی می‌باشد.

فن کویل های دیواری معمولا دارای قدرت هوادهی از ۱۹۰CFM تا ۶۰۰CFM می‌باشد. برای اطلاع از ویژگی‌های این مدل و انواع آن با کارشناسان تاسیسات 950 تماس حاصل فرمایید.

جدول انتخاب فن کویل برای فضاها با متراژ های مختلف:

http://oi67.tinypic.com/343lrg7.jpg

اطمینان از قیمت و گارانتی انواع فن کویل ها در فروشگاه 950:

 

قیمت کلیه سیستم های تهویه مطبوع ارائه شده درتاسیسات 950 به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است . بطوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت های سایت تاسیسات 950  می باشند.

 

 

 

*******جهت کارشناسی سیستم ها با کارشناسان تاسیسات 950 تماس حاصل فرمایید.*******

 

تاسیسات 950 به­ مدیریت محمد حسن علوی افتخار دارد در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات فنی مهندسی و با هدف ارتقاء صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی گامی استوار بردارد. در این راستا تاسیسات 950 با بهره ­مندی از مدیریت متمرکز، پرسنل مجرب و متخصص، تحقیق و توسعه، استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و محاسبات ،اهمیت به خدمات پس از فروش و تکیه بر تجربه 32 سال حضور در صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی کشور ،حرکت خود را با شتاب چشمگیری ادامه دهد و به­ عنوان یکی از پیشگامان صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع مطرح شود. تاسیسات 950 با تاکید بر کیفیت و تخصص ،اعتماد و همراهی کارفرمایان محترم را بهمراه داشته ،که از مهمترین دلایل پیشرفت این مجموعه بوده است. امید که با همیاری و همکاری و تلاش مجدانه همکاران و مدیران ،شاهد رضایتمندی روزافزون همه عزیزان از این مجموعه باشیم.

 

ویژگی ها

مشخصات کلی

برند : ال جی
کشور سازنده : چین

سایر مشخصات محصول

نوع فن کویل : سقفی توی کار
دبی جریان هوا (CFM) : 600
ال جی
چین
سقفی توی کار
600