هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

منبع تحت فشار 24 لیتری تیوپی زیلمت

( 2101 )
 1. مشخصات کلی نوع : منبع تحت فشار تیوپی
 2. مشخصات کلی ظرفیت : 24 لیتری
 3. مشخصات کلی  فشار کاری : 10 بار
 4. مشخصات کلی کاربری : سیستم های آبرسانی خانگی و پکیج های گرمایشی
 5. مشخصات کلی کانکشن ورودی و خروجی : 1 اینچ 
 6. مشخصات کلی دارای کیفیت بالا در ساخت تیوپ داخلی
 7. مشخصات کلی دارای جنس بدنه از آلیاژ استیل کربن
Give a Name

310,000 تومان

288,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

منبع زیلمت تحت فشار 24 لیتری را به عنوان مخزن پمپ آب نیز می توان به شمار آورد که پمپ این محصول نیز دارای نقش بسیار مهمی در تاسیسات یک ساختمان می باشد و همیشه با توجه به حجم موجود در آن مقداری آب را در خود نگهداری می نمایند.
نکته قابل توجه این است که هر چه حجم منبع فشار زیلمت (zilmet pressure tank) بیشتر باشد به پمپ موجود در دستگاه فشار کمتری وارد می شود و در هنگام نصب این منابع تحت فشار (Pressure vessel) در پروژه های ساختمانی نیاز به تنظیم مجدد فشار باد دارد.
منابع تحت فشار زیلمت به دو نوع تیوپی و دیافراگمی تقسیم می گردند. ظرفیت منابع تحت فشار زیلمت از 24 لیتر الی 1000 لیتری بوده و از نظر فشار کارکرد به دو دسته 10 بار و 16 بار تقسیم می شوند. منابع تیوپی زیلمت دارای بدنه کربن استیل، فلنچ استیل و تیوپ لاستیکی EPDM بوده و قابلیت کارکرد در دمای -10 الی +99 درجه سانتیگراد را دارند. کانکشن مدل های ULtra Pro (تیوپی 10 بار) تا ظرفیت 100 لیتر 1 اینچ بوده و در ظرفیت های بالاتر 1/2 1 اینچ میباشند. مدلهای Ultra Pro 16 Bar (دیافراگمی 16 بار) قابلیت کارکرد در دمای -10 الی +70 درجه سانتیگراد در 16 بار را داشته و در ظرفیت 100 الی 1000 لیتری در بازار موجود می باشند.
منبع تحت فشار نوعی از منابع انبساط بسته بوده که در سیستم های آبرسانی خانگی و پکیج های گرمایشی کاربرد دارد. ساختمان کلی منبع تحت فشار دیافراگمی از یک قسمت که حاوی گاز نیتروژن و یک قسمت خالی که با آب پر می شود تشکیل شده و این دو قسمت توسط یک دیافراگم لاستیکی از هم جدا می شوند. زمانی که قسمت خالی از آب پر می شود، گاز نیتروژن متراکم شده و فشار آب و در نتیجه فشار سیستم را بالا می برد. یکی از نکات در مورد منابع تحت فشار دیافراگمی چک کردن سالم بودن دیافراگم لاستیکی است، که در صورت خرابی در دراز مدت، تعویض آن الزامی می باشد. در منابع تحت فشار تیوپی اساس کار مانند نوع دیافراگمی بوده ولی بجای دیافراگم از تیوپ استفاده می گردد. نکته مهم در اینجا هزینه خرید اولیه پایین تر منابع تیوپی است. اما سبب پایین آمدن طول عمر سیستم های تیوپی و احتمال خرابی انها می شود.

ویژگی های منبع تحت فشار 24 لیتری تیوپی زیلمت

 • دارای کیفیت بالا در ساخت تیوپ داخلی
 • دارای جنس بدنه از آلیاژ استیل کربن
 • دارای فشار کارکرد 10 بار 
 • دارای قطعات جانبی به وفور
 • قابلیت نصب بصورت افقی در برخی مدلها
 • دارای تنوع ظرفیت از 24 الی 3000 لیتر
 • تست شده تحت استاندارد اروپایی
 • ساخت کشور ایتالیا

گارانتی منبع تحت فشار 24 لیتری تیوپی زیلمت

منبع تحت فشار 24 لیتری تیوپی زیلمت دارای گارانتی اصالت و سلامت کالا می باشد.

مدلULTRA-PRO 24 V
نوعمنبع تیوپی
کاربریسیستم های آبرسانی خانگی و پکیج های گرمایشی
جنستیوپ بهداشتی EPDM
شرایط کارکرددمای کارکرد 99 درجه سانتیگراد
ظرفیت24 لیتر
فشار کاری10 بار
ارتفاع27 سانتی متر
عرض 48.5 سانتی متر
عمق48.5 سانتی متر
کانکشن ورودی 1 اینچ
کانکشن خروجی1 اینچ
کشور سازندهایتالیا

*******جهت کارشناسی سیستم ها با کارشناسان تاسیسات 950 تماس حاصل فرمایید.*******

تاسیسات 950 به­ مدیریت محمد حسن علوی افتخار دارد در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات فنی مهندسی و با هدف ارتقاء صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی گامی استوار بردارد. در این راستا تاسیسات 950 با بهره ­مندی از مدیریت متمرکز، پرسنل مجرب و متخصص، تحقیق و توسعه، استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و محاسبات ،اهمیت به خدمات پس از فروش و تکیه بر تجربه 32 سال حضور در صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی کشور ،حرکت خود را با شتاب چشمگیری ادامه دهد و به­ عنوان یکی از پیشگامان صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع مطرح شود. تاسیسات 950 با تاکید بر کیفیت و تخصص ،اعتماد و همراهی کارفرمایان محترم را بهمراه داشته ،که از مهمترین دلایل پیشرفت این مجموعه بوده است. امید که با همیاری و همکاری و تلاش مجدانه همکاران و مدیران ،شاهد رضایتمندی روزافزون همه عزیزان از این مجموعه باشیم.

ویژگی ها

مشخصات کلی

برند : زیلمت
زیلمت