هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

جدید

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل P55

( 419 )
 1. مشخصات کلی انواع فیلتر : فیلترVirus Doctor-فیلتربوزدا-فیلترضدغبار-فیلترهپا-فیلترپلاسما
 2. مشخصات کلی مساحت تحت پوشش : 41 متر مربع
 3. مشخصات کلی سنسور بو : دارد
 4. مشخصات کلی سنسور گرد و غبار : دارد
سامسونگ (Samsung)

0 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه


راهنمای انتخاب و خرید تصفیه هوا سامسونگ 

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل M50ANSA با 3 مرحله سیستم فیلتراسیون گرد و غبار در هوا، ذرات بسیار ریز میکرونی، ویروس و.... را حذف می نماید.
با توجه به اهمیت تنفس هوای پاک و سالم و همچنین وجود انواع آلودگی ها ، ذرات معلق ، دوده ، گاز منواکسید کربن و گاز دی اکسید کربن در هوای شهرهای بزرگ ، امروزه استفاده از دستگاه تصفیه هوا در منازل و محل کار نه فقط یک انتخاب ، بلکه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
امروزه دستگاه تصفیه هوا یک کالای تجملی نیست ، بلکه برای سلامتی قلب و دستگاه تنفس تمامی ساکنین در شهرهای بزرگ ضروری می باشد ، زیرا 80% از زمان زندگی افراد در طول 24 ساعت در فضاهای بسته می گذرد که اتفاقا معمولا از فضاهای باز مجاور دارای آلودگی هوای بیشتری است.
تصفیه هوا سامسونگ مدل M50ANSA با ارتفاع 68 سانتی متر و وزن 14 کیلوگرم یک محیط بسیار پاکیزه و عاری از هر گونه بوی نامطبوع را فراهم می نماید.

ویژگی های تصفیه هوا سامسونگ 

 •          دارای سیسیتم محافظ چند گانه در مقابل آلرژی
 •          دارای شاخص بسیار دقیق با نمایشگر پاکیزگی هوا
 •          عملکرد با راندمان 99.9 درصد پاکیزگی
 •          مجهز به ریموت کنترل .
 •          مجهز به تایمر.
 •          قابلیت خاموش یا روشن کردن لامپUV .
 •          دارای سیستم رطوبت ساز نانو.
 •          دارای طراحی منحصر بفرد.
 •          فیلتر اولیه
  این فیلتر تمامی ذرات معلق و ومضر در هوا از جمله موی حیوانات و... را جذب می نماید.
 •          فیلتر هپا
  این فیلتر تمامی ذرات معلق در هوا را تا 99.97 % جذب می نماید.
 •          فیلتر بوزدا
  گازهای سمی را جذب نموده و بوها (مانند بوی ناشی از مصرف سیگار و بوی حیوانات خانگی) را از بین می برد.
 •          طبق آخرین تحقیقات انجام شده توسط سازمان بهداشت جهانی، میزان مرگ و میر ناشی از آلودگی هوای تهران، تنها در سال 1392 معادل 4500 نفر بوده است که اغلب این موارد در فصل پاییز و زمستان و در اثر تنفس ذرات معلق هوا و ورود آن به ریه و سپس وارد شدن این ذرات معلق به سیستم گردش خون بدن افراد در مدت 20 دقیقه! و انسداد عروق کرونری، افزایش فشار خون و نهایتا سکته قلبی اتفاق افتاده است.
 •          وزارت بهداشت سالهاست با تکیه بر داده هایی که به آمار کیو (Q) معروف است، بر اساس شاخص های جهانی مرگ و میر ناشی از آلودگی هوای شهرهای بزرگ کشور را ثبت می کند. بر اساس این آمار، سالانه در شهر تهران بیش از 4 هزار و 400 نفر بر اثر آلودگی هوا می میرند؛ در واقع به طور متوسط در هر 24 ساعت شبانه روز، 12 نفر در تهران بر اثر تنفس آلودگی هوا به کام مرگ می روند. این آمار رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.
 •          بر اساس مطالعات طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، هر خودرو به ازای هر کیلومتر 64 گرم آلودگی تولید می نماید (هر سفر در این طرح حدود 9 کیلومتر تعیین شده است). در واقع هر خودرو به ازای هر سفر شهری بیش از 5/0 کیلوگرم آلودگی هوا تولید می کندو هر موتورسیکلت نیز در شهر تهران به اندازه خودروهای شخصی آلودگی تولید می نماید. با تکیه بر این مطالعات در تهران بیش از 16 میلیون سفر شهری انجام می شود. یعنی در هر روز 9216 تن آلودگی وارد هوای پایتخت می گردد. مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از بروز 30 تا 60 نوع مرگ و میر به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت شهری در ایران خبر داده است.

فیلتر های تعبیه شده در تصفیه هوا سامسونگ

آلودگی هوا از آنچه فکر می کنید خطرناک تر است

با توجه به اهمیت تنفس هوای پاک و سالم و همچنین وجود انواع آلودگی ها ، ذرات معلق ، دوده ، گاز منواکسید کربن و گاز دی اکسید کربن در هوای شهرهای بزرگ ، امروزه استفاده از دستگاه تصفیه هوا در منازل و محل کار نه فقط یک انتخاب ، بلکه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
برای مشاهده و بررسی سایر مدل ها و انواع دستگاه تصفیه هوا سامسونگ می توانید به صفحه محصولات دستگاه تصفیه هوا سامسونگ در سایت تاسیسات 950 مراجعه نمایید..

گارانتی تصفیه هوا سامسونگ

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدلM50ANSA دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
در سایت مرجع و فروشگاهی تاسیات 950، اطلاعات فنی و قیمت تضمین شده تصفیه هوا سامسونگ مدل M50ANSA ، با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.

 

ویژگی ها

کولر گازی (اسپلیت)

برند سامسونگ
گارانتی

سایر مشخصات محصول

نوع تصفیه هوا اداری-خانگی
مساحت تحت پوشش 40-60 متر