هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

کولر آبی سپهر الکتریک مدل SE 350

( 197 )
  1. مشخصات کلی ابعاد: 73*73 و ارتفاع 87 سانتی متر
  2. مشخصات کلی برای مساحت 50 تا 70 متر مربع (براساس شرایط)
  3. مشخصات کلی دارای قدرت موتور 1/3 HP
سپهرالکتریک

0 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

راهنمای انتخاب و خرید کولر آبی بالازن سپهرالکتریک

کولر آبی بالازن سپهر الکتریک برای استفاده در تراس یا بالکن طراحی شده است و با توجه به موقعیت کانال هوای خروجی از آنها (از سقف کولر)، به کولر آبی بالکنی نیز معروف است.

استفاده از کولر های آبی بالازن سپهر الکتریک، برای مناطقی که دارای آب و هوای خشک هستند، مناسب بوده و برای استفاده در مناطق گرم و مرطوب (با رطوبت بالای 40 درصد) توصیه نمی شود.

در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده کولر آبی بالازن سپهرالکتریک مدل، با گارانتی اصلی، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند، برای شما عزیزان ارائه گردیده است.

 

ویژگی های کولر آبی بالازن سپهرالکتریک

بدلیل تعبیه خروجی هوای در سقف کولرهای آبی بالازن سپهر الکتریک، در صورت نصب این کولرهای آبی در بالکن، به کانال کشی کوتاه تری نیاز خواهند داشت و براحتی در بالکن و تراس نصب می شوند.

این کولر دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران می باشد.

قسمت های فلزی کولرهای آبی بالکنی سپهر الکتریک، از ورق گالوانیزه مخصوص ساخت شرکت تیسن آلمان با ضخامت بالا ساخته شده که در مقابل رطوبت و خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

 

نحوه نصب و کانال کشی کولر های آبی بالازن سپهر الکتریک 

ابعاد  کانال کولر آبی باید از ابعاد دهانه  خروج هوای کولر بزرگتر در نظر گرفته شود و در غیر اینصورت حجم هوا هنگام عبور از داخل کانال متراکم شده و باعث جلوگیری از جریان مناسب عبور هوا از داخل کانال کولر می گردد و به بیان دیگر هرچه ابعاد کانال مناسبتر باشد فشار استاتیکی فن کمتری برای عبور هوا لازم خواهد بود و در نتیجه میزان هوادهی و خنکی کولر آبی بیشتر خواهد گردید.

میزان هوادهی و خنکی ایجاد شده توسط کولر های آبی کاملاً به رعایت اصول مهندسی کانال کشی بستگی دارد و به طور کلی لازم است محاسبات کانال کشی کولر توسط مهندسین تاسیسات و  با استفاده از داکتیلاتور و نیز در نظر گرفتن  استاندارد های تغییر زاویه مسیر ( شعاع قوس داخلی ) و تغییر ابعاد کانال ها  ( حد اکثر با زاویه 15 درجه ) انجام پذیرد و در صورت عدم توجه به این موضوع انتظار ایجاد هوای خنک توسط کولر آبی برآورده نخواهد گردید و همانطور که مشاهده می شود امروزه مصرف کنندگان به دلیل همین نقیصه ناچاراً به دیگر سیستم های خنک کننده و پر مصرفی مانند کولر های اسپلیت متوسل می گردند.

 

نحوه تعیین ظرفیت کولر آبی سپهرالکتریک 

به منظور محاسبه تقریبی ظرفیت کولر آبی مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران جهت آپارتمان هایی که در طبقات وسط ساختمان قرار دارند و سقف آنها در معرض تابش نور آفتاب نیستند و کانال کشی کولر آنها بر اساس روشهای صحیح (توضیحات در ادامه) انجام شده باشد، برای آپارتمان تا متراژ 70 متر مربع می توانید از کولر آبی سپهرالکتریک برای آپارتمان تا متراژ 90 متر مربع از مدل SE 600 سپهرالکتریک  استفاده نمائید .

در صورتیکه واحد آپارتمانی مورد نظر شما در بالاترین طبقه ساختمان باشد و سقف آن مستقیماً در معرض تابش نور شدید و گرم آفتاب تابستان قرار دارد، با رعایت همه شرایط برای آپارتمان تا 50 متر مربع  ازکولر آبی مدل SE 400 سپهرالکتریک برای آپارتمان تا 60 متر مربع از مدلSE 600 سپهرالکتریک استفاده نمائید .

گارانتی کولر آبی بالازن سپهرالکتریک

کولر آبی بالازن سپهرالکتریک مدل SE 400 از تاریخ نصب، دارای 12 ماه گارانتی می باشد.

 

ویژگی ها

کولر گازی (اسپلیت)

برند سپهرالکتریک
کشور سازنده ایران
گارانتی
وزن (Kg) 49

سایر مشخصات محصول

ابعاد W*H*D (mm) 73*73*79
نوع کولرآبی آپارتمانی
بر اساس جهت خروجی هوا بالازن
نوع پوشال معمولی
ظرفیت هوادهی (فوت) 4400
ظرفیت کولر 35000