هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

جدید

دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل RO-251

( 428 )
 1. مشخصات کلی انواع فیلتر : فیلتر الیافی- کربن فعال- فیلتر کربن جامد رنگی- اسمزمعکوس- فیلتر پست کربن
 2. مشخصات کلی نوع : ریزسینکی
 3. مشخصات کلی تامین 7 لیتر آب تصفیه شده در ساعت
 4. مشخصات کلی سیستم فیلتراسیون : اسمز معكوس
هیوندای

0 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل RO-251 با 5 مرحله فیلتراسیون جهت نصب زیر سینک آشپزخانه طراحی شده است و ویروس ها، مواد شیمیایی، مواد معلق موجود در آب و... را حذف می نماید.
دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل RO-251 زیر سینک آشپزخانه نصب می گردد و دارای قابلیت تولید 12 لیتر در ساعت آب تصفیه شده می باشد.

ویژگی های دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل RO-251

- دارای سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
- بدون پایه
- دارای جنس بدنه فلزی
- دارای مخزن 4گالنی و ممبران 50گالنی و 75 گالنی
- دارای دقت فیلتراسیون 100 درصد
- مجهز به مخزن فلزی
-دارای آداپتور حذف نيترات ، نيتريت ، آرسنيك از آب
- دارا بودن فیلتر تصفیه آب استاندارد و با کیفیت
- دارای پمپ تصفیه آب بسیار قدرتمند
- دارای  12 الی 15 لیتر ذخیره برای زمان قطع برق
- ساخت کشور کره

فیلترهای تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل RO-251

 • مرحله اول: فیلتر الیافی

این فیلتر از الیاف مصنوعی پلی پروپیلن ساخته شده است. این الیاف فشرده شده اند و لابه لای آنها منافذی به قطر حداکثر 5 میکرون موجود می باشد. با عبور آب از این فیلتر، ذرات معلق بزرگتر از 5 میکرون از آب حذف می گردد. گل و لای ، شن وماسه ، زنگ لوله ها و ذرات ناشی از پوسیدگی احتمالی لوله های آبرسانی در این مرحله از آب حذف شده و آب زلال و شفاف می شود.

 • مرحله دوم: فیلتر کربن فعال

در مرحله دوم فیلتر زغالی یا کربن فعال قرار دارد،که دارای خاصیت جذب سطحی می باشد و کلر، عناصر شیمیایی محلول در آب ، مواد شیمیایی آلی ، تری هالومتان ها (محصول فرعی کلرزنی) ، آفت کش ها ، بو و طعم نامطبوع آب را حذف می نماید.
در واقع وظیفه اصلی این فیلتر حذف کلر باقی مانده از آب است، چرا که کلر علاوه بر مضراتی که برای سلامتی انسان دارد، می تواند به فیلتر اصلی (ممبران) RO نیز آسیب رساند. لازم به ذکر است که کربن موجود در فیلترهای آکواجوی ، از پوست نارگیل ساخته می شوند و به Coconut Shell Carbon مشهور هستند ، این فیلترها منشا کاملا گیاهی داشته و هیچ نوع ترکیب زیان آوری وارد آب نمی کنند.

 • مرحله سوم: فیلتر کربن جامد رنگی

این فیلتر وظیفه تکمیل فرایند تصفیه فیلتر الیافی و فیلتر کربن پودری، حذف ذرات فیزیکی رد شده از مراحل قبل، کلر و مواد شیمیایی باقیمانده، تکمیل فرایند حذف رنگ و بو وو مزه نامطبوع آب و... را دارد. تفاوت فیلترهای کربنی در نوع و کیفیت کربن استفاده شده در آنها می باشد. هرچه کیفیت کربن بالاتر باشد، آلاینده های بیشتری نیز حذف خواهند شد.پ

 • مرحله چهارم: فیلتر اسمز معکوس (ممبران RO)

در واقع فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب آکواجوی فیلتر اسمز معکوس می باشد. فیلتر اسمز معکوس، از چندين لايه غشاء نيمه تراوا كه به دور يك لوله مركزي پيچيده شده اند تشكيل شده است. این غشاء (ممبران) دارای منافذی به اندازه یک دهم نانومتر ( 0،0001 میکرون) می باشد.
چون ناخالصي های محلول در آب، قادر به عبور از منافذ این غشاء نيستند از اين رو فقط مولکولهای آب می توانند از این غشاء اصطلاحا نیمه تراوا عبور کنند و وارد لوله مركزي شده و به سمت خروجي آب تصفيه شده هدايت گردند.بدیهی است در طرف ديگر این غشاء، آب آلوده و ناخالص وجود خواهد داشت كه به سمت مجراي فاضلاب هدايت مي گردد.
با روش اسمز معكوس املاح آب بین90 تا 98 درصد كاهش می یابد. نیترات، آرسنیک، سرب ، جیوه و سایر ناخالصی های محلول در آب و وفلزات سنگین مضر در آب در این مرحله و توسط فیلتر اسمز معکوس از آب حذف می گردند.

 • مرحله پنجم: فیلتر TCR(پست کربن)
  این فیلتر نیز درست مثل فیلتر مرحله دوم از جنس کربن است. دانه های کربن موجود در این فیلتر بو و طعم نامطبوع آب را حذف می نماید.

زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل RO-251

 • فيلتر مرحله اول تا سوم :6 ماه
 • فيلتر اصلي دستگاه ( RO Membrane ) در صورت تعويض به موقع فيلتر هاي سه مرحله اول، گاه تا دو سال نيز عمر مي كند.
 • فيلتر مرحله پنجم : هر یک سال 

گارانتی دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل RO-251

دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل RO-251 دارای دو سال گارانتی می باشد.

ویژگی ها

کولر گازی (اسپلیت)

برند هیوندای
گارانتی

سایر مشخصات محصول

نوع تصفیه آب زیرسینکی