بخرید و 1,700,000 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید

پکیج زمینی 36.000kcal/h کالورپک CP36

( 2313 )
 1. مشخصات کلی ظرفیت حرارتی : 36.000 kcal/hr
 2. مشخصات کلی فضای پیشنهادی : تا 210 متر مربع
 3. مشخصات کلی ابعاد پکیج : mm 1290x1100x620
 4. مشخصات کلی دارای منبع انبساط ایتالیایی با حجم 8 لیتر
 5. مشخصات کلی دارای منبع کویل دار آبگرم بزرگ با ظرفیت 105 لیتر
 6. مشخصات کلی قابلیت استفاده با انواع مشعل گازسوز یا گازوئیل سوز
کالور

85,000,000 ریال بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

پکیج زمینی کالورپک دارای ظرفیت 4536 KCal/Hr بوده و طراحی آن به گونه ایست که هم در تأمین آبگرم مصرفی و هم برای ایجاد گرمایش در محیط، محصولی مناسب می باشد. این محصول توسط شرکت آذران صنعت امرتات، طبق طرح کپی برداری شده شرکت PEREMONTI ایتالیا و مطابق با استانداردهای اروپایی، تولید می‌شود.

ظرفیت حرارتی بالا، پکیج‌های کالورپک را در رده پکیج‌های زمینی قدرتمند و محبوب قرار داده است. کالورپک قادر به تولید و ذخیره سازی آبگرم مصرفی به میزان بالا همزمان با گرمایش در فضاهای کاربری می باشد. طراحی این سیستم به منظور به روز رسانی سیستم های حرارتی قدیمی و ارائه پکیجی توانمند برای جایگزینی با تمام سیستم های گرمایشی قدیمی و ناکارآمد می باشد.


دیگ استفاده شده در پکیج زمینی کالورپک، از نوع فولادی فشار بالا است. همچنین شاسی این پکیج از پروفیل فولادی مستحکم ساخته شده است که در بخش زیرین آن پایه های محکم از جنس استینلس استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع ساخته شده، تجهیزات و امکانات موجود در پکیج های حرارتی تماماً از بهترین نوع و مطابق با بالاترین استانداردها و سطوح نیاز کاربران گزینش و استفاده شده اند. 
طراحی منحصر به فرد پکیج های زمینی کالورپک به گونه ایست که می توان از این محصولات، برای تولید آبگرم مصرفی و گرمایش مرکزی در ساختمان های کوچک، متوسط و ویلایی مناطق شهری، روستایی و ییلاقی با انواع کاربری (مسکونی، اداری و تجاری) به کار برد.
همچنین یکی از مزیت های پکیج های فوق سازگاری آنها با انواع مشعل فن دار گازی، گازوئیلی و ... می باشد.
نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد این است که جهت تأمین گرمایش و آبگرم مصرفی در ساختمان های بزرگ نیز، می توان از 2 یا بیشتر از 2 پکیج زمینی گرمایشی کالورپک استفاده کرد، بدین صورت که با توجه به میزان احتیاج و مصرف بار حرارتی، می توان یکی یا بیشتر از یک عدد از این پکیج ها را از مدار خارج و یا اضافه نمود.


ویژگی های پکیج زمینی گرمایشی کالورپک

 • همانطور که ذکر شد پکیج زمینی کالورپک با انواع مشعل ها سازگاری دارند. دیگ این پکیج ها قابلیت بهره برداری با مشعل های گازسوز و گازوئیل سوز را دار می باشد، همچنین به دلیل این که دیگ های فولادی کالورپک دارای محفظه احتراقی با طول کوتاه  و از نوع Reverse Flame می باشند، می توانند به مشعل های نسل جدید با تکنولوژی تشعشعی (Premix) و مشعل های Modular و Semi Modular متصل گردند.
 • بدلیل دارا بودن ظرفیت حرارتی بالا، تجهیزات کامل و استانداردهای بالای تولید، این پکیج ها را موتورخانه کامل و بی نقص می نامند.
 • حداکثر فضای پیشنهادی برای استفاده از پکیج زمینی کالورپک 930 متر مربع می‌باشد.
 • فشار کاری دیگ پکیج زمینی کالورپک، 6 bar بوده و این دیگ ها با عایق پشم شیشه و الیاف سرامیک بخوبی پوشانده شده اند تا حداقل اتلاف حرارتی را داشته باشد.
 • در پکیج های فوق معمولاً از پمپ گراندفوس دانمارک یا پمپ‌های مشابه استفاده شده است که یکی از قوی ترین پمپ های سیرکولاتور در انواع سیستم های پکیج گرمایشی به شمار می رود. پمپ های گراندفوس به منظور تأمین دبی مناسب آب در حال گردش و نیز غلبه بر مقادیر بالای افت فشار مسیر، ایده آل می باشد.
 • تمامی والوها، سوپاپ ها و تجهیزات کنترلی پکیج های زمینی کالورپک، از برندهای شناخته شده ومعمولاً ایتالیایی بوده و دراین پکیج ها از بهترین تجهیزات و شیرآلات استفاده شده است.
 • یکی از مواردی که پکیج های زمینی گرمایشی کالورپک را نسبت به برندهای مشابه متمایز ساخته، مناسب بودن این محصولات برای مناطقی است که سختی آب بالایی دارند و این ویژگی بدلیل مجهز بودن منبع کویلی بزرگ با ظرفیت 130 لیتر (که قادر به عملکرد در تمام مناطق آب و هوایی کشور است) می باشد؛ البته پیشنهاد می شود برای این محصولات در مناطقی که سختی آب بالایی دارند، بعد از گذشت 3 سال از سختی گیر استفاده شود تا طول عمر دستگاه افزایش پیدا کند.

 • فریم پکیج کالورپک از پروفیل فولادی محکم با پایه هایی از جنس استیل (با قابلیت تنظیم ارتفاع) ساخته شده است. طراحی شاسی این پکیج ها به گونه ایست که هر یک از اجزای پکیج، مانند دیگ فولادی، منبع کویلی، منبع انبساط و کاورهای پکیج به آن متصل گردیده و از انتقال وزن هریک از اجزا به اجزای دیگر، جلوگیری می شود. • پنل کنترلی پکیج های کالورپک، دارای ایمنی کامل در برابر سوانح احتمالی، آتش سوزی و ... می باشد. این پنل از طراحی نسوز و ضد احتراق بهره می برد و مطابق با استانداردهای CE اروپا تولید شده است.

 • برای جلوگیری از اتلاف حرارتی در کارکرد منبع آبگرم مصرفی، منبع آبگرم مصرفی پکیج زمینی گرمایشی کالورپک، با عایق الاستومریک پوشانده شده است. ضریب انتقال حرارت این عایق بسیار ناچیز بوده و ضخامت آن حدود 13 میلی متر می باشد؛ ضمن اینکه برای درزبندی از نوارهای PVC استفاده می شود.

 • کاورهای زیبای پکیج گرمایشی کالورپک، از جنس ورق فولادی ST12 با ضخامت بالا و طراحی مناسب می باشند. این کاورها با تکنولوژی برش لیزری با دقت بسیار بالا توسط CNC برش خورده و سپس خمکاری می گردند.
 • رنگ این کاور ها از نوع الکترواستاتیک (RAL9016 برای مجموعه کاورها و RAL7001 برای پنل کنترلی) بوده و پوشش دهی رنگ ها به صورت کوره ای صورت می گیرد.
 • لازم به ذکر است این پکیج ها برای استفاده در سیستم گرمایش از کف مناسب می باشند. سیستم گرمایش از کف از جمله سیستم های با دمای پایین (40 الی 50 درجه سانتیگراد بر حسب نوع بهره برداری) به شمار می رود.
  لذا دمای آب جاری در سیستم های گرمایش از کف را می بایست به طرق مختلف در محدوده اشاره شده کنترل نمود. از جمله بهترین روش های کنترل دمای سیستم گرمایش از کف می توان به استفاده از شیرهای دو یه سه راهه ترموستاتیک دنباله دار اشاره نمود.

ویژگی های پنل کنترل پکیج زمینی کالورپک

 • پنل کنترلی پکیج زمینی کالورپک دارای تمهیدات ویژه در خصوص عدم بروز حوادث آتش سوزی می باشد، به همین دلیل این پنل ها را ضد احتراق طراحی می کنند.
 • پنل های پکیج های زمینی گرمایشی کالورپک، طبق آخرین استانداردهای ایمنی نظیر 89/336/EEC و 73/23/EEC طراحی شده و با قطعات ضخیم عایق حرارت از جنس نسوز میکا پوشش دهی شده تا در دمای بیش از 1000 درجه سانتیگراد نیز به دستگاه آسیبی نرسد.

اجزای پنل کنترلی پکیج زمینی گرمایشی کالورپک

1 - کلید روشن و خاموش اصلی مشعل پکیج

2 - کلید روشن و خاموش پمپ پکیج

3 - فیوز ایمنی کاکرد پمپ

4 - فیوز ایمنی کاکرد مشعل

5 - ترموستات حد برای کنترل حداکثر دمای 90 درجه سانتیگراد در دیگ

6 - لامپ سیگنال led مربوطه به کارکرد مشعل

7 - آگوستات تنظیم دمای کارکرد مشعل

8 - ترمومانومتر نمایشگر فشار و دمای آب سیرکوله دیگ

9 - ترمومانومتر نمایشگر فشار و دمای آب در منبع ذخیره آبگرم مصرفی

گارانتی و اصالت پکیج زمینی کالورپک

پکیج های زمینی گرمایشی کالورپک دارای 20 ماه گارانتی می باشند.

ویژگی ها

کولر گازی (اسپلیت)

برند کالورپک
کشور سازنده ایران
فاز برق مصرفی تکفاز
گارانتی

سایر مشخصات محصول

ابعاد W*H*D (mm) 1100*620*1290
قطر دودکش (cm) 150
ظرفیت حرارتی (Kcal/hr) 36000
نوع سوخت مصرفی دوگانه سوز
محفظه احتراق فن دار
مدل پکیج زمینی