هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

پکیج فیلتر شنی استخر IML مدل MEC-400

( 412-3 )

2 ســــال گارانتی

5 ســـال خدمات پس از فـــروش

Give a Name

افزودن به لیست دلخواه

پکیج فیلتر شنی استخر IML شامل یک دستگاه فیلتر شنی سری Roma به همراه شاسی و رابط خرطومی بین پمپ و فیلتر و بست و سایر اتصالات مربوطه می باشد.
در صورت تمایل به تهیه الکتروموتور به دلیل متغیر بودن نوع پمپ که وابسته به متراژ لوله کشی و مساحت استخر می باشد ،هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می شود.

پکیج شنی IML

بطور کلی فیلترهای شنی IML سری Roma از جنس فایبرگلاس پلی پرو اتیلن بوده و قابلیت نصب شیر 6  مرحله ای بر روی آنها وجود دارد.
این شیرهای چندحالته بر اساس نوع فیلتر و اتصالات آن، بالا یا کنار بدنه فیلتر نصب می شوند.

ویژگی های پکیج فیلتر شنی استخر IML :

  • همچنین مقدار سیلیس درج شده قابل استفاده در این پکیج های فیلتر شنی بر اساس سیلیس Nature Works می باشد.
  • در پکیج فیلتر شنی استخر IML از پمپ های استخری IML سری America استفاده شده است که این پمپ ها بر اساس سفارش مشتری انتخاب می شوند.
  • فیلتر شنی به کار رفته در پکیج تصفیه آب استخر IML از سری Roma و در 2 ظرفیت تصفیه 6 و 8 متر مکعب در ساعت ارائه شده است.
  • پکیج فیلتر شنی استخر IML مناسب جهت تصفیه استخرهای پیش ساخته روباز و استخرهای سرپوشیده تا حجم 40 مترمکعب و جکوزی تا ظرفیت 6 نفره می باشد.

مدل

سیلیس (Kg)

سایز اتصالات(Inch)

ابعاد پنل داخلي (mm)

طول پکیج

(cm)

آبدهی

حجم استخر (متر مکعب)

قطر

ارتفاع

M3/H

Gall/Min

سرپوشیده

سرباز

MEC-400

40

"1/2 1

400

825

62

6

27

48

24

MEC-450

60

"1/2 1

450

870

62

8

33.3

64

32

تاسیسات 950 به­ مدیریت محمد حسن علوی افتخار دارد در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات فنی مهندسی و با هدف ارتقاء صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی گامی استوار بردارد. در این راستا تاسیسات 950 با بهره ­مندی از مدیریت متمرکز، پرسنل مجرب و متخصص، تحقیق و توسعه، استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و محاسبات ،اهمیت به خدمات پس از فروش و تکیه بر تجربه 32 سال حضور در صنعت تهویه مطبوع و تأسیسات مکانیکی کشور ،حرکت خود را با شتاب چشمگیری ادامه دهد و به­ عنوان یکی از پیشگامان صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع مطرح شود. تاسیسات 950 با تاکید بر کیفیت و تخصص ،اعتماد و همراهی کارفرمایان محترم را بهمراه داشته ،که از مهمترین دلایل پیشرفت این مجموعه بوده است. امید که با همیاری و همکاری و تلاش مجدانه همکاران و مدیران ،شاهد رضایتمندی روزافزون همه عزیزان از این مجموعه باشیم.

ویژگی ها

مشخصات کلی

برند : IML
کشور سازنده : اسپانیا
IML
اسپانیا